OSMAN GÜNEY'İN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJIMillete hizmet etmeyi en büyük değer sayan, 'Ben muallim olarak gönderildim.' diye buyuran sevgili Peygamberimizin varisleri olan tüm eğiticilerimize ve kıymetli öğretmenlerimize, bilgi ve hikmetle nesillerimizin kalbine dokunarak aydınlık bir geleceği inşa etme yolundaki yüce gayretlerinde kendilerine üstün başarılar diliyorum.Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü en kalbi duygularımla tebrik ederim.OSMAN GÜNEY-GÜNEYLER İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI
![Reklam](https://www.hendekgercekhaber.com/images/reklam/IMG-20231228-WA0019.jpg)