2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Küme Okul Sporları Yıldız ve Genç Erkekler Futsal Müsabakaları, 6 Mart 2023 tarihinde oynanan müsabakalarla başladı. İlk gün oynanan müsabakalarda Yıldız Erkekler Kategorisinde; Ziya Gökalp Ortaokulu 6 - Özel Çağdaş İmge Ortaokulu 2, Uzuncaorman Ortaokulu 3 – Yeşilyurt Ortaokulu 0 ( Hükmen ), Hendek İmam Hatip Ortaokulu 22 – Karadere Ortaokulu 0 şeklinde sonuçlandı. Genç Erkekler Futsal Kategorisinde; Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 – Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 5, Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi 8 -Özel Çağdaş İmge Anadolu Lisesi 1 şeklinde sonuçlandı. Müsabakalar 7 Mart 2023 tarihinde oynanacak olan müsabakalarla devam edecek. ![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/640714a600b4a.jpeg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/640714a46d4dd.jpeg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/640714a2be8e1.jpg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/6407147c14f1d.jpg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/64071479e2b6a.jpg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/640714780faad.jpg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/640714a600b4a.jpeg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/640714a46d4dd.jpeg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/640714a2be8e1.jpg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/6407147c14f1d.jpg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/64071479e2b6a.jpg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/640714780faad.jpg)
![](https://www.hendekgercekhaber.com/images/files/2023/03/640714752b308.jpg)
![Reklam](https://www.hendekgercekhaber.com/images/reklam/IMG-20231228-WA0019.jpg)