NİHAT BAYRAKTAR SALI PAZARINI ZİYARET ETTİ!CHP Hendek Belediye Başkan Adayı Nihat Bayraktar, Salı pazarının kurulduğu kapalı pazar yerini ziyaret etti.CHP Hendek Belediye Başkan Adayı Nihat Bayraktar, her Salı günü Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi kapalı pazar yerinde kurulan Salı pazarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.CHP Hendek Belediye Başkan Adayı Nihat Bayraktar, "Salı pazarı ziyareti sonrası, basın açıklaması yaptı. Belediye başkan adayı Nihat Bayraktar; Kapalı pazar yerimizi ziyaret ederek, pazar alışverişi yapan vatandaşlarımızla buluştuk, pazarcı esnafımıza bol kazançlar diledik. Sizlerle birlikte kurduğumuz bu gönül ve dostluk bağlarını dahada güçlendirerek güzel günlere yürümeye devam edeceğiz" dedi.
![Reklam](https://www.hendekgercekhaber.com/images/reklam/IMG-20231228-WA0019.jpg)