• Reklam
Reklam

Lokman İçöz'den Gaffar Okkan Mesajı...

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tarım ve Ulaşım Komisyonları Üyesi Lokman İçöz, şehit emniyet müdürü Ali Gaffar Okkan'ı unutmadı.

Lokman İçöz'den Gaffar Okkan Mesajı...
Editör: Bot
23 Ocak 2021 - 12:40 - Güncelleme: 23 Ocak 2021 - 12:46
Reklam
LOKMAN İÇÖZ'ÜN GAFFAR OKKAN MESAJI...
Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan Hendeğin yetiştirdiği mümtaz bir değerdir. Hendek halkı için çok önemli bir değer olan Ali Gaffar Okkan yirmi yıl önce Diyarbakır'da uğradığı hain terör saldırısı sonucunda beş Polis arkadaşı ile birlikte şehit düştü.
Vatan Bayrak Millet Devlet için canını veren şehit Ali Gaffar Okkan'ı ve beş Polis arkadaşını sevgi saygı ve rahmetle anıyorum. 
Şehitlerimizin Ruhları şad olsun.Mekanları cennet olsun.Hendek halkının ve aziz Türk Milletinin başı sağ olsun.
 
Lokman İçöz- Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • doğuş güney
    1 yıl önce
    gerçeği bilenler söyledi üç maymunu oynayanlar görmedi duymadı bilmezden geldi silivri iddianamesinde yüzbaşı ö.t herşeyi söyledi ama açılım diyen herkese ne olduysa özal ,bitlis paşa vs aynısı okkanın başına geldi ne hizbullahı ne pkk sı o adam ne dediyse o doğruydu suçlular katiller kahraman oldu ergenekonlar düzmece denilip onlarda kahraman i*** edildi Katil başköpekte avukat şimdi ifadede adı geçen eleman bana göre suçlu ..silivride öt iddialarını belge ve kayıt altına alamadığı için sözleri havada kaldı ama doğru söyledi her satırı bana göre ama derin devlet herşeyi sümenaltı tarih boyunca olduğu gibi