KAZİMİYESPOR AMATÖR FUTBOL CAMİASINI DERİNDEN ÜZDÜBir dönem başarılarıyla adından söz ettiren, Süper Amatör Küme’de önemli başarılar elde eden ve kurduğu kadrolarla ve aldığı sonuçlarla liglere damga vuran Hendek Kazımiyespor, 2022-2023 sezonunda Süper Amatör Ligden çekilerek, hem Sakarya’da Amatör futbol kulüplerini hem de camiasını derinden üzdü. Kırmızı-beyazlı ekibini liglere katılmama kararı futbol gündemine damga vurdu.İLK DÜŞEN TAKIMYeni sezona bir türlü hazırlık yapamayan fakat fikstüre giren Kırmızı-Beyazlı ekip, ligin ilk haftası Ferizlispor 2011 ile oynayacağı karşılaşma öncesi TFF Sakarya İl Temsilciliğine verdiği resmi dilekçe ile ligden çekildiği bildirdi.Statü gereği son üç takımın direk düşeceği A Grubu’nda ilk düşen takım Kazımiyespor takımı oldu.
![Reklam](https://www.hendekgercekhaber.com/images/reklam/IMG-20231228-WA0019.jpg)