CAMBAZ KARA MEHMET TORUNOĞLU VEFAT ETTİAslen Kahraman Mahallesinden olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden, Merhum İsmail Yılmaz Torunoğlu’nun oğlu, Nazif, Ahmet ve İdris Torunoğlu’nun abisi, İrfan ve Turan Torunoğlu’nun Babası, Ahmet Korkmaz, Ferhan Benli, Ümit Çetinkaya ve Enver Beslan’ın kayınpederi, Resul Benli, Hasan Korkmaz ve Ahmet Torunoğlu’nun dedesi, Cambaz Kara Mehmet Torunoğlu Vefat etmiştir.Cenazesi bugün kahraman mahallesi camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Kahraman Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Turan Torunoğlu
0536 281 93 91
Bayraktepe Mahallesi Kuzey Mobilya Yanı
0536 281 93 91
Bayraktepe Mahallesi Kuzey Mobilya Yanı
![Reklam](https://www.hendekgercekhaber.com/images/reklam/IMG-20231228-WA0019.jpg)
Murat abi yerin mekanin cennet olsun uzun yillardir gormedik seni ama hep sevgiyle hatirladik oyle kalacaksin anilarimizda
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah çok değerli ablam şimdi duydum çok üzüldüm sevenlerine sabır diliyorum
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah aile efradına sabırlar dilerim hendekli