Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel İstiklal Marşının kabul edilişinin 102. Yıldönümünü ile ilgili mesaj yayınladı. Başkan Demirel mesajında; "Ulusal bağımsızlığımızı destanlaştıran İstiklal Marşımızın, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Milli Marş olarak kabul edilişinin 102. yıldönümünü kutluyorum. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm kahraman şehitlerimizi ve Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u rahmet ve minnetle anıyorum."dedi.
![Reklam](https://www.hendekgercekhaber.com/images/reklam/IMG-20231228-WA0019.jpg)