İMAM HASAN BİLGİÇ'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ!Hendek Bayraktepe mahallesi Fatih Camiinde kılınan bayram namazı sonrası yürekleri ısıtan olay yaşandı.Bayraktepe Fatih Camii imamı Hasan Bilgiç'in sebep olduğu olay, camii cematı tarafından takdir edildi.Fatih Camii imamı Hasan Bilgiç, bayram namazına gelen çocukların ayakkabılarının içine şeker ve 50 lira para koydu. Namazdan çıkan çocuklar ayakkabılarının içinde para ile şeker bulunca çok sevindiler. Çocukları camiye alıştırmak adına yapılan bu tür çalışmaların desteklenmesi ve sıklıkla yapılması gerekir. Fatih Camii imamı Hasan Bilgiç'in çocuklara camiyi sevdirmek için yaptığı bu davranış, diğer imamlara da örnek olsun.
![Reklam](https://www.hendekgercekhaber.com/images/reklam/IMG-20231228-WA0019.jpg)
Kim vesile oldu ise Allah Razı olsun. Böyle hocalarımıza ihtiyacımız var. Amaç burada para değil. Çocuklara bayram sevincini aşılamak. Camiilerimizi sevdirmek.
Sağolsun hocamız. Ali Elmas Konuk Camiinde Celal Karagüzel hocamız da böylesi güzel bir uygulama yaptı.